Letošní jaro, kdy místo kvetoucích třešní řešíme koronavirus, se promítlo i do plánů svatební sezony. A odklady, zákazy a nejistoty rozhodně ke svatební pohodě nepřidají.

Proto nabízím snoubencům, kteří museli přeplánovat svůj svatební termín a shání na poslední chvíli fotografa, nebo svatbu plánují a bojí se nejistot, speciální nabídku pro letošní rok. Nabídka platí pro všechny svatby objednané do 15. června 2020.

  • U všech svateb, bez ohledu na rozsah focení, nabízím 100% flexibilitu termínu. Pokud budete muset z jakéhokoli důvodu změnit rezervovaný termín svatby, udělám, co budu moci, abych vám svatbu nafotil i v novém termínu. A pokud opravdu nebudu mít čas, vrátím vám rezervační platbu bez jakýchkoli stornopoplatků.

Ke svatbám s objednaným focením 4 hodiny a více dále nabízím jako krizový bonus služby zdarma. Můžete si vybrat jednu z následujících položek, kterou Vám přidám k domluvenému svatebnímu balíčku.

  • Hodinu stylizovaného fotografování novomanželů v exteriéru nebo interiéru, včetně úpravy a případné retuše fotografií.
  • Přípravu profesionálně zpracovaného fotoalba (fotoknihy) včetně jedné změny. Fotoalbum tak dostanete pouze za výrobní náklady tisku podle zvolené varianty.
  • Předsvatební (posvatební) fotografování v ateliéru - hodinové kreativní focení v ateliéru včetně úpravy a případné retuše fotografií.

Pro dotaz na dostupné termíny použijte poptávkový formulář.

Tomáš Fencl

Previous Post