Portrétní fotografie

Věnuji se především fotografování portrétů. Focení lidí je specializace, která je mi příjemná právě kontaktem s lidmi. Rád pracuji se zákazníky tak, abych na výsledné fotografii dobře zachytil nejen jejich obličej a šaty, ale aby z fotografie pokukoval charakter fotografovaného.

Proto rád dělám výrazné fotografie bez dramatických efektů, stylizací a retuší, ze kterých portrétovaná osoba doslova kouká na diváka. Tento styl fotografie se mi líbí, a protože se hodí pro firemní prezentace i jako soukromý portrét, věřím se se bude líbit i vám.

Fotografuji v ateliérech i prostorách přímo u zákazníka. Při vhodném počasí a lokalitě fotografuji portréty i v exteriérech. Při venkovním focení je se snadno stane, že ho zkazí vrtkavé počasí. Když to vyjde, jsou výsledné fotografie jsou o to krásnější.

Dotaz na portrétování

Nezávazná poptávka

Pokud máte zájem o portrétní fotografie, pošlete mi své požadavky pomocí kontaktního formuláře. Společně domluvíme místo, čas i cenu fotografování, abyste byli spokojeni.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů.

Galerie portrétů

Protože nejlepší představení mojí práce jsou výsledky mojí práce, následuje ukázka vybraných portrétních zakázek. Můžete si z ní udělat představu o tom, jaké portréty fotografuji.