Portrétní fotografie

Věnuji se fotografování portrétů. Je to specializace, která je mi příjemná hlavně kontaktem s lidmi. Rád pracuji se zákazníky tak, abych na výsledné fotografii dobře zachytil nejen jejich obličej, ale aby z fotografie pokukoval charakter fotografovaného. Proto nefotím pasové fotografie, ale dělám výrazné fotografie, ze kterých portrétovaná osoba doslova kouká na diváka. K tomu nejsou nutné dramatické kulisy, stylizace ani retuše. Tento styl fotografie se mi líbí, a protože se hodí pro firemní prezentace i jako soukromý portrét, věřím se se bude líbit i vám.

Portrét rozhodně nepovažuji za přežitek z doby našich babiček. I dnes, kdy mobily chrlí množství uniformních fotografií a stlačují jejich hodnotu (často i estetickou), stojí za to, pořídit si profesionálně nasvícený a nafocený portrét. Třeba právě pěkná fotografie Vám pomůže při získání nových zakázek, zaměstnání nebo životní lásky. A kdyby ne, aspoň Vám udělá radost.

Fotografuji v ateliérech v Kladně a Praze i prostorách přímo u zákazníka. Při vhodném počasí a lokalitě se můžeme domluvit i na fotografání v exteriéru. Při venkovním focení se sice snadno stane, že ho zkazí vrtkavé počasí, ale když to vyjde, jsou výsledné fotografie unikátní.

Dotaz na portrétování

Nezávazná poptávka

Pokud máte zájem o portrétní fotografie, pošlete mi své požadavky pomocí kontaktního formuláře. Společně domluvíme místo, čas i cenu fotografování, abyste byli spokojeni.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů.

Galerie portrétů

Protože nejlepší představení mojí práce jsou výsledky mojí práce, následuje ukázka vybraných portrétních zakázek. Můžete si z ní udělat představu o tom, jaké portréty fotografuji.