Portrétní fotografie

Věnuji se fotografování portrétů. Rád pracuji se zákazníky tak, abych na fotografii dobře zachytil jejich obličej, ale aby z fotografie pokukoval charakter fotografovaného. Proto rád dělám výrazné fotografie, ze kterých portrétovaná osoba doslova kouká. Nepotřebuju dramatické kulisy, stylizace ani retuše. Jde mi o foceného člověka. Tento styl fotografie se mi líbí, a protože se hodí pro firemní prezentace i jako soukromý portrét, věřím, že se bude líbit i vám.

Portrét rozhodně nepovažuji za přežitek z doby našich babiček. I dnes stojí za to, pořídit si profesionálně nasvícený a nafocený portrét. Třeba právě pěkná fotografie Vám pomůže při získání nových zakázek, zaměstnání nebo životní lásky. A kdyby ne, aspoň Vám udělá radost.

Fotografuji v ateliérech v Kladně a Praze i prostorách přímo u zákazníka. Při vhodném počasí a lokalitě se můžeme domluvit i na fotografování v exteriéru. Venkovním focení sice závisí na vrtkavosti počasí, ale když to vyjde, jsou výsledné fotografie unikátní.

Dotaz na portrétování

Nezávazná poptávka

Pokud máte zájem o portrétní fotografie, pošlete mi své požadavky pomocí kontaktního formuláře. Společně domluvíme místo, čas i cenu fotografování, abyste byli spokojeni.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů.

Galerie portrétů

Protože nejlepší představení mojí práce jsou výsledky mojí práce, následuje ukázka vybraných portrétních zakázek. Můžete si z ní udělat představu o tom, jaké portréty fotografuji.